Aktuality

Azurová stuha Plumlova

Zveme vás na závod Azurová stuha Plumlova, vypsaného pro třídy Optimist, ILCA 4 a ILCA 6, který pořádá náš klub již o příštím víkendu 27.-28.4.2024.


Více informací a přihlášky: https://www.sailing.cz/prihlasky/242202

Pozvánka na jarní brigádu

Ahoj přátelé JACHT KLUBU Prostějov, spolek 

Zveme vás tedy na jarní brigádu, která se bude konat v areálu jacht klubu po Velikonočních svátcích v sobotu 6.4.2024 od 9.30 h.

Plánujeme spuštění mola na vodu, úklid loděnice (pokoje, hala, portály, WC - příprava na sezónu), přesun některých skříněk v suterénu, úklid stěžňů, hrabání listí a prořez křovin, . ... 

Po dohodě můžeme zařadit další práce. :-) 

Drobné občerstvení bude zajištěno.

Prosíme o potvrzení účasti.

Za JACHT KLUB Prostějov, spolek 

Jana KučerováPozvánka na členskou schůzi JACHT KLUBU Prostějov, spolek

Vážený člene JACHT KLUBU Prostějov, spolek,

zveme tě na členskou schůzi, která se bude konat 9.1.2024 od 17.30 hod. v restauraci Lázně na adrese Floriánské nám. 2672/1, Prostějov.

Přidružené členy, kteří uvažují o změně na řádné členství upozorňujeme, že jejich písemná žádost bude předložena k posouzení a hlasování stávajícím řádným členům na členské schůzi jen v případě splnění základních podmínek pro přijetí daných Stanovami a Vnitřním předpisem JACHT KLUBU Prostějov, které jsou k dispozici na webových stránkách. Viz.: http://www.jkpv.cz/o-klubu

Konečný termín pro odevzdání písemné žádosti je 20.12.2023, a to k rukám předsedy JK PV (postačuje e-mailová pošta: smesny.m@email.cz)

Za JACHT KLUB Prostějov, spolek

hospodářka Jana Kučerová


Archiv stránek

Starší příspěvky byly přesunuty do archivu: